هسته جوملا 5 انگلیسی نسخه نهایی رایگان 5.0.0

این نسخه از جوملا نسخه نهایی جوملا می باشد که بدون هر گونه دستکاری منتشر شده است. این نسخه دارای هسته ای قوی و بسیار منعطف می باشد. در این نسخه یک وب سایت زیبا و مقیاس پذیر بسازید که با کسب و کار شما ...

هسته جوملا 5 انگلیسی نسخه نهایی رایگان 5.0.0

این نسخه از جوملا نسخه نهایی جوملا می باشد که بدون هر گونه دستکاری منتشر شده است. این نسخه دارای هسته ای قوی و بسیار منعطف می باشد. در این نسخه یک وب سایت زیبا و مقیاس پذیر بسازید که با کسب و کار شما رشد خواهد کرد.با جوملا می توانید انواع مختلفی از وب سایت ها را بسازید. وب سایت های مبتنی بر جامعه ، تجارت الکترونیک یا وب سایت های آموزش الکترونیکی ، جوملا می تواند با ساختار یا هدف وب سایتی که در ذهن دارید سازگار شود. جوملا دارای مجموعه گسترده ای از ویژگی ها است که به شما در دستیابی به نتایج شگفت انگیز کمک می کند:
به کاربران خود اجازه دهید مطالب شما را سریع و کارآمد بیابند. جستجوی جوملا 5 پیشرفته و قابل تنظیم است. با نمایه ساز فعال ، پس از نمایه سازی ، محتوا را همانطور که ایجاد می شود اضافه می کند ، بنابراین شما بیش از تمرکز بر ایجاد محتوای خیره کننده تر نیاز ندارید.
طراحی مجدد منطقه مدیریتی ، سرعت تولید محتوا را افزایش می دهد. بهبود مدیر رسانه و به روز رسانی ویرایشگر به شما قدرت طراحی و ساخت وب سایت های شگفت انگیز را می دهد. قالب مقاله به شما و همکاران شما کمک می کند تا طراحی صفحه را حفظ کنید.
با جوملا 5 به سرعت به موتورهای جستجو دست پیدا کنید. این کار به SEO اهمیت می دهد تا بتوانید بر جلب توجه محتوای عالی خود تمرکز کنید. SEO ساخته شده در صفحه به این معنی است که شما ساختار صحیح صفحه را بدون هیچ گونه افزونه اضافی دریافت می کنید.
با جوملا 5 از افزایش عملکرد بهره مند می شوید. سرعت یکی از عوامل اصلی در تبدیل کلیک به بازدید است. این که آیا سایت شما تجارت الکترونیکی است یا نیاز به افزایش اشتراک دارید. جوملا 5 باعث می شود مانند یک موشک حرکت کند.
با گردش کار ، می توانید هر تعداد فرایند ایجاد کنید تا محتوای خود را از ایده به انتشار چاپ شده به صورت تعریف شده و کنترل شده منتقل کنید. افزونه های گردش کار یک محیط زیست جدید قدرتمند ایجاد می کند که سرعت تولید محتوا را افزایش می دهد.
قالب های ایمیل قابل تنظیم ، روند استقرار و شخصی سازی سایت را سرعت می بخشد. ایمیل های سایت را متناسب با نام تجاری خود تغییر دهید. هنگام ارسال ایمیل های سایت ، از سبک متمایز سایت خود برای ارتباط با کاربران خود استفاده کنید.
اجرای یک وب سایت با کدهای پیشرفته و پیشرفته به شما کمک می کند تا ایمن بمانید. جوملا 4 شامل تغییرات زیادی است که برای به حداکثر رساندن امنیت و جلوگیری از هکرها طراحی شده است. انتقال به جوملا 5 انتخاب عاقلانه ای است.
جوملا 5 بهترین دسترسی را در کلاس ارائه می دهد. همه بازدیدکنندگان وب سایت شما از مزایای آن برخوردار خواهند شد. چیدمان ، کنتراست و زیرساخت همه دارای قابلیت دسترسی هستند. هدف جوملا 5 دستورالعمل های دسترسی W3C (WCAG) 2.1 (با رعایت AA) است

  • دسته

    هسته اورجینال جوملا 5 فارسی

  • بازدیدها

    2460 بازدیدها

  • تاریخ ایجاد

    دوشنبه, 01 آبان 1402